WITAMY NA STRONIE

GRAMY W SZACHY

Gramy w szachy to rozwijająca się platforma internetowa. Tutaj dowiesz się jak nauczyć się grać w szachy lub jak nauczyć innych.

Rozpoczynamy rundę!

Rozpoczynamy rundę, blog gramywszachy.pl

„Rozpoczynamy rundę” każdy szachista zna to sformułowanie doskonale, słyszy je niemal za każdym razem rozpoczynając partię szachową na turnieju. Jeszcze tylko przywitanie i…rozpoczynamy przygodę!

My również postanowiliśmy tymi słowami rozpocząć nasz pierwszy artykuł, ponieważ chcielibyśmy, aby to miejsce które tworzymy było początkiem przygody. Twojej przygody z szachami i naszej przygody z blogowaniem i przekazywaniem treści trochę inaczej niż na tradycyjnych zajęciach.

Nasza strona stworzona jest dla tych, którzy chcą się nauczyć grać i dla tych którzy chcą uczyć innych. Dlaczego? Bo szachy wcale nie są trudne! Ile razy to słyszeliśmy? „Nie nauczyłam się grać w szachy, bo są trudne” Bzdura! Szachy są piękne, szachy są nieskończone, szachy są dla każdego. Dla małego i dużego, dla silnego i dla chucherka, dla dziewczyn i chłopaków. Trudność w szachach tkwi tylko w naszej głowie, w naszym umyśle, Otwórz się dla szachów, a odwdzięczą Ci się piękną przygodą pełną pokonywania własnych słabości.

Dołącz do nas, korzystaj z naszego doświadczenia i naszych materiałów. Dlaczego warto nas czytać?

Po pierwsze: jesteśmy na bieżąco! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, być na bieżąco i wiedzieć kiedy pojawi się nowy artykuł polub nas na facebooku – bądź na bieżąco! Nie musisz szukać, sprawdzać, kiedy pojawi się artykuł.

Po drugie: Startujemy z szerokim wachlarzem wiedzy szachowej. Będziemy publikować artykuły w kategoriach: podstawy gry w szachy, debiuty, końcówki. Tylko u nas znajdziesz kategorię dla nauczyciela, gdzie podzielimy się naszymi materiałami do nauki, a także naszymi sposobami na prowadzenie zajęć szachowych.

Po trzecie: Wierzymy, że bazując na naszej pasji i doświadczeniu stworzymy miejsce ciekawe i inspirujące (poznaj nas). Pełne wartościowych, czytelnych i ciekawych artykułów. Zachęcamy Was do aktywności – komentujcie, pytajcie.

No to co rozpoczynamy rundę?